PERFEKCYJNA

MIKROPIGMENTACJA

Professional Master Line

Urządzenie do makijażu permanentnego PML


Dwie rączki
z możliwością zmiany parametrów pracy na głównym panelu sterowania. Stabilne i wytrzymałe rączki gwarantują szybką i cichą pracę, co wpływa na komfort wykonującego zabieg, jak i dobre samopoczucie klienta.

Przejrzysty dotykowy panel sterujący maksymalnie ułatwia obsługę sześciu zdefiniowanych programów, zaprojektowanych dla poszczególnych partii twarzy i ciała, co pozwala na jeszcze szybsze wykonanie zabiegu. Menu zostało zaprojektowane tak, by moc wybrać rodzaj zabiegu i efekt jaki chcemy uzyskać, np. efekt włosa, lub smoky eye. Każdy program ma automatycznie zdefiniowaną prędkość i moc do danej strefy zabiegowej. Istnieje także możliwości samodzielnego dostosowania parametrów zarówno przed zabiegiem, jak i w trakcie jego trwania, bez przerywania pracy. Menu dostępne jest we wszystkich językach, w  zależności od kraju dystrybucji.

Niezwykłą precyzję i skuteczność zapewnia automatyczna synchronizacja igły, pozwalająca na pracę z tą samą częstotliwością nakłuć bez względu na opór skóry. 

Aparat posiada zintegrowany system przepływu barwników, które są podawane bezpośrednio z końcówki rączki do igły. Dzięki inteligentnemu mechanizmowi tłoczącemu, pigment dostarczany jest w sposób równomierny i optymalny – nie blokuje się w końcówce, nie zalewa pigmentowanego obszaru skóry, zatem nie wymaga ciągłego pobierania pigmentu, co oszczędza czas i ilość zużytego barwnika. Optymalna szybkość pracy, równomierna częstotliwość nakłuć oraz precyzyjna penetracja igły w skórze o różnej twardości, minimalizuje zakres uszkodzeń skóry i krwawienie co w dużym stopniu wpływa na efekt końcowy zabiegu. Kiedy rączka nie pracuje, igła automatycznie chowa się, co minimalizuje do zera ryzyko zranienia skóry.

Każdy komponent urządzenia został wyprodukowany w Polsce, z najwyższej jakości materiałów. Polski producent zapewnia dwuletnią gwarancję oraz urządzenie zastępcze na okres ewentualnej naprawy.

Innowacyjna budowa i działanie sprawiają, ze wykonanie makijażu permanentnego jeszcze nigdy nie było tak proste, dzięki czemu urządzenie PML w najbliższym czasie zrewolucjonizuje rynek makijażu permanentnego w Polsce i na świecie.

 UWAGA! Aparatu mogą używać wyłącznie osoby po przeszkoleniu.

Urządzenie do makijażu permanentnego PML +

PML Plus to aparat do makijażu permanentnego, najwyższej jakości sprzęt do precyzyjnego podawania barwników. Składa się z elektronicznego sterownika, do którego można podłączyć pięć precyzyjnie działających rączek. Pierwsza rączka delikatnie pracująca, idealna do pigmentacji medycznej oraz pielęgnacji miękkich jak np. smoky, druga rączka mocniejsza do idealnych konturów i głębszych pigmentacji, trzecia rączka przystosowana do współpracy z jednorazowymi końcówkami nie wymagającymi sterylizacji, czwarta rączka przystosowana do współpracy z końcówką jednorazową, wieloigłową, piąta rączka przystosowana do współpracy z końcówką jednorazową, służąca do usuwania makijażu permanentnego za pomocą removera PML.

2 lata gwarancji

POLSKI PRODUCENT!

Gwarantowane urządzenie zastępcze na czas ewentualnego serwisu lub naprawy.

Sterownik dba o dokładny, równomierny i cichy przepływ barwnika oraz krótkie odstępy między podaniami. Aparat jest zasilany napięciem 220 V. Częstotliwość pracy 40-100 nakłuć na sekundę.

Ma nowoczesny wygląd, dzięki któremu doskonale komponuje się z wyposażeniem salonów kosmetycznych, lecz także oferuje możliwość podłączenia drugiej rączki.

Zalety tego rozwiązania to m.in.:
– oszczędność czasu
– jeszcze bardziej wydajna praca
– zabieg przyjemny dla Klientki
– łatwiejsze zastosowanie dzięki możliwości wykorzystania dwóch barwników

Ponadto aparat posiada system zintegrowanego przepływu barwników, dzięki któremu barwniki są bezpośrednio podawane do końcówki (unikanie niehigienicznego zanurzania końcówek w kubeczkach z pigmentem). Mechanizm tłoczący umożliwia równomierną i spokojną pracę. Podczas zabiegu igły są połączone z osłonką zabezpieczającą. Kiedy rączka nie pracuje igła automatycznie chowa się w osłonce, zmniejszając tym samym ryzyko zranienia. Poszczególne przykręcane części zamienne można dezynfekować i sterylizować. Spełniają one wszelkie wymagania medyczne i kosmetyczne.

UWAGA! Aparatu mogą używać wyłącznie przeszkoleni specjaliści.